LUKAS-NET

Typy rozhraní

síť LUKAS-NET oznamuje dle §73 odst. 7 zákona č.127/2005 Sb., o elektronických komunikacích,
typy rozhraní jeho veřejné komunikační sítě pro připojení:

Název rozhraní Norma Typ Konektor
10BASE-T IEEE 802.3i metalický kabel RJ-45
100BASE-TX IEEE 802.3u metalický kabel RJ-45
1000BASE-T IEEE 802.3ab metalický kabel RJ-45
1000BASE-X IEEE 802.3z optický kabel SC/LC
WiFi b/g/n IEEE 802.11/b/g/n elektromagnetické vlny ~
 

Zajímavosti

Microsoft nabízí zdarma ke stažení nový antivirus pro Windows
 
Stáhnout si můžete verze pro Windows XP 32-bit a Windows Vista/Windows 7 v 32-bit i 64-bitové verzi. Vše zdarma, bez registrací, bez ročních poplatků.
 
Odkaz ke stažení programu přímo ze serveru Microsoft: zde